VFRAME101
1
LCD frame. 10,1" méretű digitális képkeret video és fotó lejátszó funkcióval.
Numar articol:
VFRAME101
Digitális képkeret és falióra 10,1" LCD kijelzővel, fotók és videók automatikus lejátszásához. Falra vagy állványra szerelhető, ISO felfogatási pontokkal rendelkezik.
In stoc
Autentifica-te pentru a vedea preturile.
Detalii
Date
Detalii
Az üdvözlőlap fedelét felnyitva azonnal elindul a feltöltött videó lejátszása.
Function:
Clock, Video Playback, MP3
Type:
Gif Slim 10 Inch LCD Screen Digital Picture Video Photo Frame
Size:
10.1"
Frame:
Plastic
Model:
ESNC-1016DPF
Display ratio:
16:9
Contrast ratio:
400:1
Video:
MPEG1/2/4,AVI, MOV, MKV, MP4, .....etc
Audio:
MP3
Picture:
JPEG
AC Input:
110-240V
DC Output:
5V, 2A