SAW215USB-DP
1
21.5" sík SAW érintőképernyő, porvédett, USB kontrollerrel, alu kerettel
Numar articol:
SAW215USB-DP
21,5" SAW érintőszenzor, USB kontrollerrel
In stoc
Autentifica-te pentru a vedea preturile.
Detalii
Date
Detalii
21,5" 4:3 SAW érintőszenzor USB. Por és nedvesség védett.
Merev alumínium védőkerettel rendelkező érintőszenzor.
4mm vastag, karcolásra érzéketlen.
Vékony kialakítású, max 6 mm vastagság.
Interface típusa:
USB vagy RS232
Felbontás
4096x4096
Képméret arány
4:3
Bizonyítványok
CE, FCC, RoHS
Beviteli mód
Ujj vagy érintő toll
Helyzet pontossága
2~5mm
Működési felszültség
DC ≤10V
Működési áram felvétel
5~25mA
Válaszidő
Kevesebb, mint 10ms
Érintési erő
30 - 80g
Működési hőmérséklettartomány
-10°C - 60°C
Tárolási hőmérséklet
-40°C - 70°C
Felületi keménység
≥5H
Műküdési környezet
Napfény, beltér és kültér
Átlátszóság
≥90%
Szgetelési ellenállás
≥20MΩ DC 25V
Az érintések száma
≥35,000,000/pont
Szavatosság
1 év
Támogatott rendszerek
Windows 2000/Windows XP/Win 7/ Win 8/Windows NT/Linux/Mac
Date
ADAT INTERFACE:
USB
ÜZEMELÉSI KÖRÜLMÉNYEK:
BELTÉR 10-40°C
FELHASZNÁLÁSI TERÜLET:
INTERAKTÍV INSTALLÁCIÓK
GYÁRTÓ KIOSK:
EGYÉB
AKTÍV TERÜLET:
19,5"-24"